Ізраїльська армія назвала новий термін евакуації з Гази

6

Палестинці мають залишити північну частину сектора Газа та місто Газа до 12 години дня. У цей період ізраїльські військові не атакуватимуть шляхи відходу.

Ізраїльська армія назвала новий термін евакуації з Гази

Ізраїльська армія назвала новий термін евакуації з Гази

Ізраїльська армія у неділю дала ще одне тимчасове вікно для евакуації мирних жителів на півночі сектора Газа у південному напрямку. Прес-служба ізраїльської армії розмістила на платформі X арабською мовою повідомлення про те, що жителі міста Газа та північної частини сектору Газа мають з 10:00 до 13:00 за місцевим часом (09:00–12:00 CEST) скористатися безпечним маршрутом евакуації. У цей період армія не атакуватиме цей коридор.

Тим, хто турбується про безпеку своїх сімей, слід попрямувати на південь, йдеться у заяві.. Надходили також повідомлення, що ХАМАС перешкоджає втечі мирних жителів. Ізраїль неодноразово звинувачував цю ісламістську організацію у використанні власного населення як «живий щит».

Звернення Ізраїлю до населення сектору Газа передаються і іншими каналами, у тому числі за допомогою листівок. За даними військових, сотні тисяч палестинців уже перемістилися на південь вузької прибережної смуги після попередніх закликів до евакуації. У секторі Газа мешкає близько 2,3 млн. палестинців.

Спостерігачі припускають, що ізраїльські військові наказали евакуюватися понад мільйон палестинців, які проживають на півночі прибережної смуги, у зв’язку з майбутнім наземним наступом. Організація Об’єднаних Націй розкритикувала цей наказ і попередила про гуманітарну катастрофу.

Ізраїльські військові завдають масованих авіаударів за цілями у густонаселеній прибережній смузі з моменту безпрецедентного вбивства ізраїльських громадян терористами, які діють від імені ХАМАС, у прикордонних містах та на музичному фестивалі у суботу тиждень тому.

Читайте також:  ВПП ООН попереджає про кризу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я