Росія будує нову залізничну гілку для постачання півдня України

17

За британськими оцінками, для постачання своїх військ в агресивній війні проти України Росія значною мірою покладається на залізницю. «Росія майже напевно продовжує підтримувати та покращувати залізничне сполучення в Україні та будує нову залізничну лінію до Маріуполя, що дозволить скоротити час транспортування вантажів на Запорізький фронт», – стверджує Міністерство оборони Великобританії. Для цього Росія використовує цивільних підрядників та обладнання. Це, на думку міністерства, може ускладнити прицілювання українців, а також зберегти російський потенціал в інших місцях.

“Росія використовує свої залізничні мережі для транспортування боєприпасів, озброєнь, палива та персоналу в Україну”, – додає Лондон. «Залізнична мережа на окупованій Україні залишається переважно працездатною, але вразлива для спорадичних збоїв у роботі української артилерії, ракет та саботажу». За його словами, нова лінія знаходиться у межах досяжності українських ударних систем. Однак для руйнування залізниці потрібні цілеспрямовані та тривалі атаки повітряних та/або наземних сил.

Міністерство оборони Великобританії щоденно публікує інформацію про хід війни проти України з моменту її початку у лютому 2022 року. Москва звинувачує Лондон у дезінформації.

Читайте також:  Москві не вистачає кадрів для спостереження за мінними полями

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я