Ізраїльське посольство звинувачує Прехта в антисемітизмі

5

Після того, як у підкасті ZDF «Ланц і Прехт» автор Ріхард Давид Прехт висловився з приводу ортодоксального іудаїзму, редакція видалила відповідний фрагмент. «Ми шкодуємо, що один із уривків у поточному випуску програми «Ланц і Прехт» викликав критику. В одному місці складні контексти були представлені в скороченому вигляді, що могло бути неправильно тлумачено. Тому ми видалили цю пропозицію», – йдеться у супровідному тексті до поточного випуску щотижневого подкасту з Маркусом Ланцем.

Сам Прехт в опублікованій пізніше заяві перед випуском сказав, що використана фраза викликала образу та критику. «Звичайно, ми не хотіли б, щоб це сталося, і дуже шкодуємо, що це сталося. Тим більше, що це в жодному разі не мало на увазі у тому вигляді, в якому було сприйнято». 58-річний актор заявив, що розповість про це у наступному епізоді.

Цей уривок є предметом суперечки

В епізоді, що вийшов у п’ятницю, Прехт сказав, що їхня релігія забороняє ортодоксальним євреям працювати. «Виняток становлять деякі речі, наприклад, торгівля діамантами та деякі види фінансового бізнесу».

Німецько-ізраїльське суспільство висловило обурення цією заявою. “Мазаль тов, панове Прехт і Ланц, це абсолютно новий рівень!” – Написало Німецько-ізраїльське суспільство на платформі X (колишній Twitter). Прехт обурив антисемітськими висловлюваннями.

Вже в суботу посольство Ізраїлю у Німеччині звинуватило Прехта в антисемітизмі. «Швець тримається до останнього: шановний Ріхард Давид Прехт, якщо ви не маєте уявлення про юдаїзм, краще нічого про нього не говорити, ніж переказувати вікові антисемітські теорії змови», – йдеться у повідомленні на сайті X. Карін Прієн, заступник голови ХДС та прес -секретар Єврейського форуму ХДС, висловила схожі настрої. «Антисемітські стереотипи від суперфілософа Ріхарда Давида Прехта. Німеччина 2023 р. Приголомшений».

Читайте також:  Чарльз і Камілла у Берліні: Від Бундестагу до екопоселення.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я