Баварських турків призвали на виборчі дільниці

16

Вибори на пост президента Туреччини переходять до наступного туру. Десятки тисяч людей у ​​Баварії знову покликані голосувати – скриньки для голосування готові у трьох містах.

 

Баварських турків призвали на виборчі дільниці

Десятки тисяч баварських турків знову закликають проголосувати у другому турі виборів на пост президента Туреччини, який розпочався цієї суботи (20 травня). Виборчі дільниці працюють у Мюнхені, Нюрнберзі та Регенсбурзі, згідно з генеральними консульствами Туреччини у Мюнхені та Нюрнберзі.

Чинний президент, Реджеп Тайіп Ердоган із партії AKP, отримав найбільше голосів на виборах минулої неділі (14 травня), але йому не вистачило абсолютної більшості. Тепер він балотується проти лідера опозиції Кемаля Кілічдароглу, який посів друге місце. У Туреччині вибори відбудуться 28 травня; турки, які мешкають за кордоном, можуть голосувати з 20 по 24 травня. За даними Генерального консульства Туреччини в Нюрнберзі, виборча дільниця в Регенсбурзі буде відкрита лише 20 та 21 травня.

За даними Державного статистичного управління, у Баварії проживає близько 174 000 осіб із турецьким громадянством. У Баварії проголосували близько 88 000 осіб, тобто близько половини тих, хто має право голосу. Загалом у країні явка становила трохи менше 50 %.

За попередніми даними, президент Ердоган отримав близько двох третин усіх голосів турків у Німеччині. Лідер опозиції Кілічдароглу отримав у цій країні близько третини голосів. Таким чином, як і на виборах 2018 року, Ердоган показав у Німеччині значно кращі результати, ніж на виборах загалом. Однак міжнародні спостерігачі за виборами розкритикували нечесну виборчу кампанію та відсутність прозорості під час голосування у самій Туреччині.

Читайте також:  Антиізраїльські демонстрації Бундестаг одностайно засудив

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я