“Ми маємо запропонувати партнерство, вигідне обом сторонам”

15

За словами голови Комісії ЄС, для країн «Великої сімки» відкрилася можливість запропонувати економікам, що розвиваються, привабливі партнерські відносини, вигідні обом сторонам.

 

Фон дер Ляйєн: «Ми маємо запропонувати партнерство, вигідне обом сторонам»

На саміті G7 у Японії голова Комісії ЄС Урсула фон дер Ляйєн закликала до того, щоб країни глобального Півдня були більш тісно пов’язані із Заходом привабливими фінансовими пропозиціями.

Інвестиційний проект «Новий шовковий шлях», реалізований Китаєм, виглядає як хороша і вигідна пропозиція для країн з ринком, що формується і країн, що розвиваються, сказала німецький лідер на зустрічі з главами держав і урядів провідних демократичних промислових країн. Проте багато хто з цих країн мали поганий досвід співпраці з Китаєм, сказала вона.

«Потрібно діяти швидко та конкретно»

«Вони взяли китайські кредити і опинилися у борговій кризі», – сказала вона. А все, що Росія могла запропонувати цим країнам – це зброя та найманців». Тому для країн G7 відкривається можливість: «Ми повинні запропонувати партнерство, вигідне обом сторонам, що розвиваються, які готові працювати з нами, – сказала вона, – але ми маємо бути швидкими та конкретними».

На думку політика ХДС, основною перевагою країн Великої сімки є те, що вони можуть запропонувати повні пакети послуг. Таким чином, сказала вона, вони можуть об’єднати учасників із бізнес-спільноти та банків, а також запропонувати передачу технологій. Наприклад, йдеться не лише про видобуток сировини, а й про місцеву переробку та очищення, пояснила вона.

Читайте також:  Країна з найвищим рівнем мілітаризації: Україна чи Ізраїль?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я