Байден відвідує місто в Міссісіпі, зруйноване торнадо.

35

Рівно тиждень тому торнадо пронісся Роллінг-Форком і завдав руйнування. Президент США зараз перебуває на місці разом із першою леді, щоб на власні очі побачити руйнування.

 

Байден відвідує місто в Міссісіпі, зруйноване торнадо.

Президент США Джо Байден та його дружина Джилл відвідали місто Роллінг Форк у штаті Міссісіпі, зруйноване сильними торнадо, та пообіцяли підтримку його мешканцям. “Ви не самотні”, – сказав Байден на тлі уламків зруйнованих будинків і викорчуваних дерев. “Американський народ підтримає вас. Вони допоможуть вам пройти через це і я теж», – пообіцяв Байден.

Під час візиту пан та пані Байден на власні очі побачили руйнування в громаді з населенням 2 000 осіб та зустрілися, серед інших, з мером міста та стурбованими жителями. У понеділок президент оголосив про відкриття місцевого центру допомоги постраждалим мешканцям, куди вони зможуть звернутись за допомогою.

Частина штату Міссісіпі постраждала від сильних штормів тиждень тому. Щонайменше 26 людей загинули там і в сусідньому штаті Алабама. Торнадо посіяв хаос, особливо у містах Сільвер-Сіті та Роллінг-Форк неподалік Джексона в Міссісіпі. З будинків було зірвано дахи, викорчовано дерева та пошкоджено лінії електропередач. У вихідні Байден оголосив надзвичайну ситуацію для Міссісіпі, щоб виділити федеральні кошти на відновлення.

Тиждень тому, у п’ятницю, близько восьмої години вечора в Роллінг-Форк пройшов торнадо, повідомив NPR Ланс Перрілу з Національної метеорологічної служби. За його словами, протягом години він залишив після себе смугу руйнувань на відстані понад 270 кілометрів. “Це один з найрідкісніших торнадо, які ми бачили в історії Міссісіпі, враховуючи тривалість і силу протягом певного періоду часу”, – сказав Перріллу.

Оскільки Міссісіпі вважається найбіднішим штатом у США, такі стихійні лиха особливо сильно б’ють по людях. Відновлення може тривати багато років. У майже повністю зруйнованому невеликому містечку Роллінг Форк поки що живе близько 2 000 людей – багато з них переобладнані автофургони. Значна частина населення живе за межею бідності країни.

Читайте також:  Трамп постане перед судом наступного тижня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я