Росія загрузла в наступальних операціях в Україні

22
Російські війська не досягають успіхів у нових атаках в агресивній війні проти України, згідно з британською оцінкою. Росія загрузла – Силам вдається захопити лише «кілька сотень метрів» на тиждень, повідомило Міністерство оборони в Лондоні у своїй щоденній доповіді про розвідку. «Це майже напевно пов’язано з тим, що Росія зараз не має боєприпасів і маневрених підрозділів, необхідних для успішних наступальних операцій».

З початку року Росія очевидно намагається відновити великі наступальні операції. Імовірно, метою є захоплення частини східної частини Донецької області України, яка все ще утримується Україною, яку Росія анексувала з порушенням міжнародного права.

Лондон підозрює, що командири мають на меті нереалістичні цілі через політичний тиск з боку Москви, але вони не зможуть досягти їх з існуючими, недоукомплектованими та недосвідченими підрозділами. За його словами, російські лідери продовжуватимуть вимагати прогресу. «Залишається малоймовірним, що Росія зможе найближчими тижнями наростити сили, необхідні для істотного впливу на результат війни», – додається в заяві Лондона.

Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про хід війни з моменту початку агресивної війни Росії проти України наприкінці лютого минулого року, посилаючись на дані розвідки. Таким чином, британський уряд хоче протистояти російському наративу, а також утримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у цілеспрямованій кампанії з дезінформації.

Сьогодні о 08:26

Заголовне фото: Russian Defense Ministry Press Service/AP/dpa

.

Читайте також:  Ситуація у війні з Україною на 30 червня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я