Акція проти війни в Україні перед Кельнським собором

16

Декілька сотень людей зібралися перед Кельнським собором зі шкільними портфелями в руках, привертаючи увагу до страждань дітей в Україні.

 

Акція проти війни в Україні перед Кельнським собором

Акція проти війни в Україні: кілька сотень людей зібралися перед Кельнським собором зі шкільними портфелями в руках, привертаючи увагу до страждань дітей в Україні. Близько 500 учасників взяли участь у мирній акції солідарності під гаслом «Захистіть дітей в Україні», повідомив у неділю представник поліції. Акцію було організовано німецько-українською асоціацією «Синьо-жовтий хрест». За даними асоціації, в акції також взяли участь заступник прем’єр-міністра землі Північний Рейн-Вестфалія Мона Нойбаур (зелені) та генеральний консул України у Дюссельдорфі Ірина Шум.

Шкільні портфелі вишикували, щоб показати, «скільки дітей більше ніколи не підуть до школи», заявили в асоціації. З початку війни 487 дітей було вбито, 1009 поранено і понад 19 500 депортовано до Росії, за даними Генеральної прокуратури України, йдеться у заяві, зробленій у неділю. Багато тисяч людей постраждали від руйнування греблі Нової Каховки та спричиненої цим екологічної та гуманітарної катастрофи.

Каховська гребля була зруйнована у вівторок увечері. З того часу великі ділянки землі в південній українській області Херсон опинилися під водою – як на правому березі річки, що контролюється Києвом, так і на окупованому Росією лівому березі Дніпра. Україна та Захід звинувачують Росію у руйнуванні греблі. Москва заперечує це та звинувачує Київ у катастрофі.

Читайте також:  Після запуску повітряної кулі: США оцінюють частини уламків

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я