Зеленський про контрнаступ – “На кону стоять людські життя”

20

Близько двох тижнів тому Україна розпочала свій довгоочікуваний контрнаступ. Наступ йде “повільніше, ніж хотілося б”, каже український президент.

 

Зеленський про контрнаступ – «На кону стоять людські життя»

У зв’язку з контрнаступом, що триває, президент України Володимир Зеленський в черговий раз приглушив надії на швидке звільнення всіх окупованих територій. «Деякі люди думають, що це голлівудський фільм, і очікують на результати вже зараз. Але це не так», – сказав Зеленський в інтерв’ю британській телерадіокомпанії Бі-Бі-Сі. «На кону стоять людські життя».

Загалом просування йде «повільніше, ніж хотілося б», сказав український лідер, очевидно, також з урахуванням інших очікувань. Це не було ясно з повідомлення Бі-бі-сі – мовник опублікував лише витяг з інтерв’ю з Зеленським. «Що б не хотіли деякі, включаючи спроби чинити на нас тиск – за всієї поваги, ми діятимемо на полі бою так, як вважаємо за потрібне».

Зеленський додав, що великі російські мінні поля ускладнюють просування українських військ. За його словами, росіяни замінували загалом 200 000 квадратних кілометрів.

Українські військові тим часом повідомили, що їхні власні солдати утримують нещодавно досягнуті позиції на півдні країни. Представник Генерального штабу Андрій Ковальов повідомив про часткові успіхи на деяких ділянках, не повідомивши подробиць. Однак на сході України українські війська здебільшого перебувають в обороні. Важкі бої точаться між Ямполівкою та Шипилівкою на кордоні між Луганською та Донецькою областями.

Україна захищається від російської агресивної війни майже 16 місяців. Включно з чорноморським півостровом Крим, який був анексований у 2014 році, російські війська нині займають близько 20 відсотків української території. Близько двох тижнів тому українська армія розпочала свій довгоочікуваний контрнаступ із метою звільнення окупованих територій, у тому числі за допомогою західної зброї.

Читайте також:  Зеленський упевнений, що де-факто вже в НАТО

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я