Гюнтер бачить часткову відповідальність ХДС/ХСС

34

Наразі рейтинги AfD за результатами опитувань стрімко зростають. Прем’єр-міністр Шлезвіг-Гольштейна Гюнтер також звинувачує у цьому свою власну партію.

 

Зростання AfD: Гюнтер бачить часткову відповідальність ХДС/ХСС

На думку Даніеля Гюнтера (ХДС), глави уряду землі Шлезвіг-Гольштейн партії ХДС/ХСС також сприяють нинішньому зростанню AfD в опитуваннях. “Ми, ХДС/ХСС, недостатньо успішні в тому, що стосується сприйняття переконливих пропозицій та підбору розчарованих голосів”, – сказав Гюнтер в інтерв’ю газеті Welt am Sonntag.

«Нам ще не вдалося чіткіше показати людям наші альтернативи, наприклад, щодо опалення. Нам потрібно чіткіше визначити, куди ми хочемо рухатися».

Гюнтер каже, що навіть для ХДС/ХСС не є предметом обговорення той факт, що Німеччина хоче бути кліматично нейтральною до 2045 року. «Це, звичайно, означає, що сектор опалення також має стати беземісійним». Просто шлях Союзу буде іншим, пояснює він. «Ми маємо чітко заявити про це, незважаючи на всю критику значних недоліків світлофорної коаліції з погляду майстерності та комунікації».

Він сказав, що уряду та опозиції немає сенсу дорікати один одному з питання AfD. “І ті, й інші в даний час не в змозі утримати рейтинг AfD в опитуваннях на нижчому рівні”, – зазначає Гюнтер.

«Що не працює: створення опозиції всередині уряду у Берліні. Зрештою, це лише шкодить усьому уряду», – сказав політик ХДС. Він критично оцінив роботу ВДП в уряді на федеральному рівні.

Читайте також:  Бундестаг схвалив часткові перевибори у Берліні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я