Шакіра подякувала пошуковим командам за порятунок дітей у Колумбії

21

Поп-зірка Шакіра зворушена незвичайною історією чотирьох братів і сестер, врятованих із джунглів. Вона подякувала пошуковим командам у Твіттері.

 

Шакіра подякувала пошуковим командам за порятунок дітей у Колумбії

Колумбійська співачка Шакіра (46) подякувала пошуковим командам після порятунку чотирьох дітей з тропічних лісів південноамериканської країни. «Страдання Леслі, Солейні, Тьєна та Крістін і диво їхнього життя вразили всіх нас і дали нам найкращий приклад єдності та стійкості», – написала музикант у Twitter. «Від щирого серця дякуємо всім, хто уможливив їх пошуки і порятунок».

Дітей було знайдено у п’ятницю після 40 днів, проведених у джунглях. Вони розбилися 1 травня на гвинтовому літаку Cessna 206 у департаменті Какета на півдні Колумбії. У катастрофі загинули мати дітей, пілот та лідер корінного населення. Понад місяць солдати та представники корінного населення шукали братів та сестер у непрохідній місцевості. Після порятунку дітей у віці 13, 9, 5 та одного року було доставлено до військового шпиталю у столиці Боготі.

Шакіра родом із колумбійського портового міста Барранкілья на Карибському узбережжі. Останнім часом вона жила в основному в Барселоні та Майамі. Однак вона дуже прив’язана до своєї батьківщини і керує там фондом, який, крім іншого, допомагає дітям, які мають потребу. За повідомленнями ЗМІ, кілька днів тому вона вирушила до Колумбії, щоб допомогти батькові під час операції.

Читайте також:  Гарячий фінал із крижаним стартом

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я