Шольц хоче знову поговорити з Путіним

12

Раніше Шольц виклав принципи своєї політики з початку агресивної війни Росії проти України: війна має бути відвернена від ескалації, сказав він.

 

Шольц хоче знову поговорити з Путіним

Федеральний канцлер Олаф Шольц (СДПН) хоче підтримувати контакти з президентом Росії Володимиром Путіним. Він спілкувався з ним і після початку війни. «Я маю намір зробити це знову найближчим часом», – сказав він у суботу на 38-му з’їзді протестантської церкви в Нюрнберзі.

Необхідною умовою “справедливого світу” є виведення Росією своїх військ, продовжив Шольц. “Це те, що необхідно зрозуміти”. Іноді в аудиторії Кірхентага лунали вигуки «переговори». У відповідь Шольц вигукнув: «Переговори – це нормально. Питання, хто з ким і про що веде переговори».

Раніше Шольц знову виклав принципи своєї політики з початку агресивної війни Росії проти України: війна має бути відвернена від ескалації, сказав він. «Було і залишається правильним, щоб ми діяли скоординовано у всьому, що ми робимо. Щоб ми обмірковували кожен крок і щоб ми не йшли самотужки. Ми дотримуємося цього принципу із самого початку». Кордони в Європі не повинні пересуватися силою.

Читайте також:  Політика AfD обрано районним адміністратором Зоннеберга

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я