Ізраїль атакував у відповідь цілі в Газі

19

Палестинський ісламіст помирає після голодування в ізраїльській в’язниці. Палестинські бойовики у секторі Газа відкрили потужний ракетний вогонь – Ізраїль відповів контратакою.

 

Ізраїль атакував у відповідь цілі в Газі

Після ракетного обстрілу із сектора Газа у зв’язку із загибеллю ув’язненого ізраїльські ВПС атакували палестинську територію. Ізраїль атакував у відповідь цілі в Газі: Серед них військові пости, склад зброї, підприємства з виробництва зброї та тренувальний центр ХАМАС, який управляє сектором Газа, оголосили ізраїльські військові вчора ввечері. Ізраїль поклав відповідальність за всі атаки на сектор Газа на бойовиків-ісламістів ХАМАС.

За повідомленнями із закритої прибережної зони, у кількох місцях було чути вибухи.

Раніше палестинські бойовики в секторі Газа випустили Ізраїлем не менше 30 ракет і шість мінометних снарядів після загибелі палестинського в’язня, повідомляє армія. За словами медиків, щонайменше троє людей в Ізраїлі були поранені осколками ракет, одна з них серйозна. Усім було надано медичну допомогу, згідно з повідомленнями ЗМІ. Вночі у кількох містах знову залунали попереджувальні сирени.

Лідер ХАМАС зробив заяву

У північній частині сектора Газа чоловік отримав серйозні травми, коли до нього потрапив великий камінь після ізраїльського авіаудару, згідно з повідомленнями лікарень. Міністерство охорони здоров’я Гази раніше заявило, що лікарні та служби швидкої допомоги приведені у стан підвищеної готовності.

Як повідомив сайт «ynet», Єгипет увечері намагався виступити посередником між Ізраїлем і впливовими силами в секторі Газа, щоб припинити бойові дії. Лідер ХАМАС Ісмаїл Ханія заявив уночі: «Ми звертаємось до наших братів у Єгипті та Катарі з проханням зупинити агресію проти Гази».

Тим часом бойова палестинська організація «Ісламський джихад» розповсюдила у секторі Газа відеоролик, на якому показано, як її люди готуються до запуску ракети. Наприкінці ролика з’являються слова “Ми ще не почали”.

Читайте також:  Робота гуманітарних організацій у Туреччині

Пізніше ввечері прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху провів брифінг щодо безпекової ситуації, в якому взяв участь міністр оборони Йоав Галант. “Будь-який, хто спробує завдати шкоди громадянам Ізраїлю, пошкодує про це”, – попередив Галант.

Майже три місяці голодування

Фоном для останніх напружених стосунків між ізраїльтянами та палестинцями стала смерть Чадера Аднана. Учора високопосадовець «Ісламського джихаду» помер після майже трьох місяців голодування в ізраїльській в’язниці. 44-річного уродженця міста Дженін на Західному березі річки Йордан було знайдено непритомним у своїй камері рано вранці, за словами тюремної адміністрації. Після цього кілька палестинських бойових організацій у секторі Гази оголосили про помсту.

За словами тюремної адміністрації, Аднана було ув’язнено за передбачуване членство в терористичній організації, підтримку терору та підбурювання. Ісламіст розпочав голодування 5 лютого після арешту за звинуваченням у терористичних злочинах, повідомив прес-секретар. Це був десятий термін його ув’язнення в Ізраїлі.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я