Берлінська поліція готується до візиту Зеленського

14

Президент України не був у Берліні від часу візиту до тодішнього канцлера Меркель влітку 2021 року. Наразі столиця знову готується до його приїзду.

 

Берлінська поліція готується до візиту Зеленського

Поліція готується до візиту Зеленського: Берлінська поліція готується до зустрічі президента України у середині травня. Прес-секретар берлінської поліції повідомила в середу на прохання Deutsche Presse-Agentur, що він приїде до столиці найближчими вихідними на запрошення канцлера Олафа Шольца (СДПН).

Наразі готуються відповідні заходи безпеки, але конкретної інформації про дату поки що немає. Газета “Б.З.” вперше повідомила про запланований візит.

Канцелярія спочатку не підтвердила візит Зеленського до Берліна. Прес-секретар уряду Штеффен Хебестрейт у відповідь на ці повідомлення заявив, що розклад канцлера буде оголошено лише у п’ятницю попереднього тижня.

Зеленський має здобути премію Карла Великого в Ахені 14 травня

Зеленський має здобути премію Карла Великого в Ахені 14 травня. Організатори вже оголосили, що готуються до особистої участі Зеленського, але питання залишається відкритим. Премія Карла Великого міста Ахена вручається з 1950 року діячам, які надали визначні заслуги перед єдністю Європи.

Це буде перший візит Зеленського до Німеччини після нападу Росії на Україну в лютому 2022 р. Востаннє він був у Німеччині у липні 2021 р. з візитом до тодішнього канцлера Ангели Меркель (ХДС).

Читайте також:  Сім'ї загиблих на війні добровольців отримають 3 млн. рублів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я