Дванадцять мільйонів дитячих шлюбів нарахував Юнісеф

21

Мільйони дівчат у всьому світі, як і раніше, видаються заміж задовго до досягнення ними повноліття. Це часто супроводжується низьким рівнем освіти, ранніми вагітностями та ізольованим життям.

 

Дванадцять мільйонів дитячих шлюбів нарахував Юнісеф

За оцінками ЮНІСЕФ, кількість шлюбів дітей поступово знижується, проте кризи можуть звести нанівець з таким трудом досягнутий прогрес. Дванадцять мільйонів дитячих шлюбів: В аналізі, опублікованому в середу, Дитячий фонд ООН підрахував, що щорічно дванадцять мільйонів дівчаток змушені брати шлюб.

Нині у світі налічується 640 мільйонів дівчат та жінок, які одружилися до свого 18-річчя.

Частка молодих жінок, які перебувають у дитячих шлюбах, знизилася з 21% до 19% з моменту проведення останніх оцінок п’ять років тому. Проте виконавчий директор Unicef ​​Кетрін Рассел попередила: «Численні кризи руйнують надії та мрії дітей у всьому світі – особливо дівчаток, які мають бути школярками, а не нареченими». Медичні та економічні кризи, ескалація збройних конфліктів та руйнівні наслідки зміни клімату змушують сім’ї шукати уявну безпеку у дитячих шлюбах.

Прогрес у Південній Азії

У країнах Африки на південь від Сахари навіть очікується зростання кількості шлюбів дітей через активне зростання населення і кризи. У Латинській Америці та Карибському басейні, на Близькому Сході та в Північній Африці, а також у Східній Європі та Центральній Азії розвиток в основному перебуває у стані стагнації. Прогрес у Південній Азії переважно визначає загальну позитивну глобальну тенденцію.

«Цей регіон знаходиться на шляху до скасування дитячих шлюбів приблизно через 55 років», йдеться у доповіді Юнісеф. Проте майже половина всіх дітей-наречених – 45% – як і раніше, проживає в цьому регіоні. Хоча Індія в останні десятиліття досягла значного прогресу, третина всіх дитячих шлюбів у світі, як і раніше, полягає в цій країні.

Читайте також:  Засновник Theranos Елізабет Холмс почала відбувати ув'язнення

Надання дівчаткам економічних можливостей

За наявними даними, дівчатка, змушені вступати в дитячий шлюб, рідше залишаються в школі і наражаються на підвищений ризик ранньої вагітності. Ранні шлюби також можуть ізолювати дівчаток від сім’ї та друзів, йдеться у доповіді.

«Ми довели, що прогрес у викоріненні дитячих шлюбів можливий, – сказав Рассел. Тому підтримка вразливих дівчаток та сімей має невпинно продовжуватись, сказав він. «Ми маємо зосередитися на тому, щоб дівчатка продовжували навчатися у школі та щоб у них були економічні можливості».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я