Київ повідомив про відбиття інтенсивних атак під Авдіївкою

9

Російські військові ведуть масований наступ на місто Авдіївка на Донеччині. Київ заявив, що відбив усі атаки.

Київ повідомив про відбиття інтенсивних атак під Авдіївкою

Київ повідомив про відбиття інтенсивних атак під Авдіївкою

Київ повідомив, що українські військові відбили нові потужні атаки російських військ на місто Авдіївка на сході Донецької області, за яке вже кілька місяців точаться бої. Російські військові перейшли у наступ силами до трьох батальйонів за підтримки танків та бронетехніки, повідомив у середу вранці Генштаб України у своєму зведенні про ситуацію. «Наші захисники відбили всі атаки супротивника та не допустили втрати позицій».

Раніше московські військові блогери говорили про те, що російські війська здобули перемогу на території. Незалежно від перевірки цих повідомлень неможливо.

Експерти Інституту вивчення війни (ISW) у Вашингтоні також повідомляють про активізацію російських наступальних дій у районі Авдіївки. Однак нині немає жодних підтверджень заявлених Москвою досягнень на місцевості, йдеться у їхньому аналізі.

Україна, яка майже 20 місяців веде агресивну війну з Росією, вже кілька тижнів постійно повідомляє про атаки на східному фронті, деякі з яких мають запеклий характер. Авдіївка вважається дуже розвиненим українським опорним пунктом у безпосередній близькості від Донецька, столиці регіону, що утримується проросійськими силами з 2014 року.

Читайте також:  Нові розцінки за полонених: ув'язнені з ПВК подешевшали

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я