Щонайменше 40 людей загинули внаслідок вибуху бомби в Пакистані

3

Щонайменше 40 людей загинули в Пакистані внаслідок вибуху бомби. Ще не менше 150 учасників політичного заходу в провінції Хайбер-Пахтунхва зазнали поранень, повідомив у неділю лікар лікарні. Вибух стався під час заходу, організованого консервативною ісламською партією Jamiat Ulema-e Islam (JUI-F).

Пакистанське телебачення показало руйнування: тіла на землі, перекинуті стільці та закривавлені жертви, яких рятувальники витягують на поверхню. Повідомляється, що гелікоптери доставляють поранених у критичному стані до лікарень столиці провінції Пешвара.

Причини вибуху не зрозумілі. Поліція побоюється великої кількості жертв. “Ми не можемо сказати, скільки людей загинуло, але на землі лежить багато тіл”, – заявив представник поліції німецькому агентству друку. Угруповання JUI-F вже ставало об’єктом нападів у минулому. На мітингу були присутні сотні людей.

Як повідомив пакистанський телеканал Geo, оператор телеканалу отримав тяжке поранення на думку. «Він був доставлений до лікарні у сусідньому місті у вкрай критичному стані. Ми переживаємо за нього та його сім’ю та молимося за його одужання», – повідомив телеканал Geo.

Серйозні теракти стрясають Пакистан

В останні роки у Пакистані неодноразово відбувалися серйозні теракти. Одним із основних конфліктів є протистояння пакистанських талібів (ТТП) та центрального уряду в Ісламабаді. Їхня організація відрізняється від організації талібів в Афганістані. Спроби досягти перемир’я останнім часом не мали успіху. Терористична угруповання «Ісламська держава» (ІД) також здійснила безліч нападів на мирних жителів та військовослужбовців.

Президент ісламського угруповання Маулана Фазалур Рехман очолює правлячий альянс, який складається з кількох невеликих партій. Він вважається прихильником правління талібів у сусідньому Афганістані. Наступні парламентські вибори в ядерній державі Пакистані мають відбутися восени 2023 року. У минулому терористи робили серйозні напади на політичні заходи, присвячені виборам.

Читайте також:  Пакистанські бойовики намагаються залякати Китай

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я