Хто першим встромив палицю в кригу

10

Забутий холодної ночі напій нібито привів до народження морозива. Історія його створення та судова суперечка, що виникла через патенти.

Суперечка 100 років тому: Хто першим встромив палицю в лід

Суперечка 100 років тому: Хто першим встромив палицю в лід

Суперечка 100 років тому: Вважається, що перше морозиво було винайдено випадково, за легендою, одинадцятирічний американець Френк У. Епперсон холодної ночі 1905 року в Каліфорнії залишив на відкритому повітрі сиропоподібний напій з паличкою для розмішування. За його словами, за ніч рідина завмерла навколо палички.

Однак згодом Епперсон був не першим, хто подав заявку на отримання патенту на виробництво цих заморожених ласощів. 9 жовтня 1923 року його випередив американський кондитер Гаррі Б. Берт. У той час це призвело до суперечки навколо винаходу, що став популярним.

Водяний лід на паличці: як роблять морозиво

Вважається, що Епперсон чекав понад 15 років, перш ніж відтворити свій випадковий винахід, що з’явився холодної ночі. Його продуктом став водяний лід, який пізніше отримав назву «Popsicle» і рекламувався як «Напій на паличці».

З тієї ночі 1905 року минуло майже 20 років. Наприкінці 1923 Епперсон запатентував торгову марку «Popsicle». 11 червня 1924 р. каліфорнієць нарешті подав заявку на патент процесу, отриманого через два місяці. Приблизно в цей час він став одним із засновників компанії Popsicle Company. У 1924 р. він поступився їм усі патентні права.

Друге морозиво: «Бар гарного настрою

Продукт Гаррі Б. Берта – молочне морозиво. Ідею кондитер запозичив у вчителя з Айови, який у січні 1922 року запатентував «пиріжок ескімо». Це морозиво, спресоване у прямокутник та покрите шоколадом.

Що робить у цей час Берт: він вставляє паличку в такий батончик морозива, покритий шоколадом, і створює «Батончик гарного настрою». Берт проголошує, що це «новий, чистий та зручний спосіб їсти морозиво».

Читайте також:  Під загрозою дефолту Байден скасував частину візитів

Після його смерті 1926 р. вдова Берта Кора продовжує керувати компанією, але швидко продає її компанії Midland Food Products. Потім ця компанія перейменовує себе на Good Humor Corporation.

Як виникли розбіжності щодо морозива

На той час стандартизація продуктів була відносно невідома. Передбачалося, що ласощі «Батончик гарного настрою» скрізь будуть мати однакові інгредієнти та однаковий смак. Тому на початку 1922 Берт подає заявку на патентування процесу, пристрої для виробництва і продукту. 9 жовтня 1923 року йому видано патенти на метод і апарати. Однак сам продукт патент так і не був виданий.

Тим не менш, Берт стверджує, що йому належать всі форми заморожених кондитерських виробів на паличці. У червневому номері торгового журналу The Ice Cream Review за 1925 р. Берт стверджує, що він «на багато місяців випереджає всі інші патенти». Після цього кондитер з Огайо надсилає попередження: «Наші роялті невеликі і набагато менші, ніж витрати на судові розгляди, які зазнає порушник патенту».

Юридична війна за морозиво починається

У 1925 р. компанія Burt подає позов проти свого головного конкурента компанії Popsicle Corporation. З цього моменту між компаніями почалися судові позови. Нарешті, восени 1925 року Burt укладає ліцензійну угоду з Popsicle.

Учасники спору уточнюють зміст та форму

В угоді обидві сторони розділили ринок: Ліцензія поширювалася лише на морозиво, що складається з «ароматизованого сиропу, водяного льоду чи сорбету» та «замороженого на паличці».

Ліцензіар, тобто. компанія Burt, зберігає у себе «всі інші права». До них відносяться продукти, виготовлені з морозива, замороженого заварного крему або т.п. Уточнено і зовнішній вигляд: відтепер «Popsicle» має циліндричну форму, а «Good Humor Bar» Берта – прямокутну.

Читайте також:  Троє людей загинули після рекордного дощу в Окленді

Popsicle знову викликає гнів Good Humor

Під тиском деяких ліцензіатів і через падіння цін на молоко, Popsicle приходить до ідеї випускати дешеве морозиво. Це призводить до фінального судового розгляду з компанією Good Humor.

Ліцензійна угода від 1925 року дозволяє Popsicle виробляти сорбет, для якого на той час не існувало фіксованого визначення у галузі. Popsicle намагається заповнити цю прогалину легким молочним морозивом під назвою Milk Popsicle.

У 1932 та 1933 рр. і окружний, і апеляційний суд визнають, що компанія Popsicle порушує угоду 1925 року. Ще до винесення вироку компанії Popsicle та Good Humor укладають позасудову угоду.

Кому сьогодні належать «Popsicle» та «Good Humor Bar»?

Іронія історії полягає в тому, що багаторічні суперечки та домовленості вже не мають значення. Сьогодні і батончик “Добрий гумор”, і морозиво “Popsicle” належать і виробляються однією компанією: Good Humor-Breyers Ice Cream. Ця компанія входить до групи Unilever.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я