Правосуддя ухвалить рішення про арешт Путіна на G20

16

«Чи його заарештують, коли приїде? Можливо, а може, й ні»: президент Бразилії Лула да Сілва не дає гарантій безпеки главі російської держави Путіну на саміті G20 у Ріо-де-Жанейро.

Ордер на арешт глави Кремля – Лула: правосуддя ухвалить рішення про арешт Путіна на G20

Президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва не хоче давати главі російської держави Володимиру Путіну гарантії безпеки на саміті G20 у Ріо-де-Жанейро наступного року.

На німецько-бразильських урядових консультаціях у Берліні Лула заявив, що питання про те, чи буде Путін заарештований у Бразилії на підставі ордера Міжнародного кримінального суду на арешт за можливі військові злочини в Україні, не входить до сфери його відповідальності. «Чи його заарештують, коли приїде? Можливо, можливо, ні. Це вирішить судова влада», – сказав Лула. На відміну від Росії та США, Бразилія є учасником Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

Федеральний канцлер Олаф Шольц і Лула, а також численні міністри з обох країн зустрілися в понеділок у Берліні для проведення перших за більш як вісім років консультацій між урядом Німеччини та урядом Бразилії. Згідно з заявою уряду Німеччини, вони обговорили питання двосторонньої економічної та фінансової політики, «зеленої» трансформації та теми енергетики, клімату, екологічного розвитку, продовольства, а також зовнішньої та оборонної політики. Зустріч важлива для Берліна ще й тому, що 1 грудня Бразилія прийняла на себе головування в раунді G20, який об’єднує провідні економічні держави.

Читайте також:  Між політикою та біблійною екзегезою: Kirchentag закінчується

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я