Бідність та нерівність: Рада Європи попереджає Німеччину

9

Німеччина зазнала критики з боку Ради Європи. Звинувачення: занадто мало зобов'язань щодо боротьби з бідністю та нерівністю в країні. Необхідно вживати заходів, особливо коли йдеться про дітей та інвалідів.

Суспільство – Бідність та нерівність: Рада Європи попереджає Німеччину

Рада Європи бачить прогалини у боротьбі з бідністю та соціальною нерівністю у Німеччині. У Німеччині «постійні проблеми з доступом до соціальних прав призвели до тривожного рівня бідності, соціальної нерівності та бездомності», заявила комісар з прав людини Дунья Міятович після свого п'ятиденного візиту до Німеччини. Вона закликала до швидких дій для більш ефективного захисту права на достатній рівень життя.

Зокрема, необхідні заходи на користь батьків-одинаків, дітей, людей з обмеженими можливостями та людей похилого віку. Федеральний уряд має виконати своє зобов'язання щодо зміцнення прав дітей, «закріпивши їх у конституції та призначивши центральний орган для координації виконання Конвенції ООН про права дитини на всіх рівнях», – зажадала комісар. Помилкою також є направлення більшості дітей з обмеженими можливостями до спеціальних шкіл, оскільки вони «не реалізують свій потенціал у плані академічних та професійних кар'єрних можливостей».

Організація впевнена, що поточні бюджетні дискусії федерального уряду не вплинуть на заходи соціальної підтримки, заявила вона. Адже вони є для багатьох рятувальним колом, а також необхідні для забезпечення прожиткового мінімуму, встановленого Федеральним конституційним судом.

Читайте також:  "Фінляндія як наш сусід постраждає першою"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я