Австралія підпише кожну цигарку

15

Уряд Австралії вживає радикальних заходів, щоб скоротити кількість курців у країні. Міністр охорони здоров’я Марк Батлер оголосив сьогодні у парламенті під час обговорення питань, що він хоче заборонити продаж ароматизованих цигарок, а також тонких цигарок.

«Модні тонкі цигарки – вони зникнуть. Ментолові бомби та інші ароматизатори, які мають зробити сигарети приємнішими на смак – вони зникнуть», – сказав він. ЗМІ говорили про «тютюнову репресію».

Крім того, Батлер планує, що в майбутньому не лише на пачках, а й на окремих сигаретах будуть розміщуватись попередження. Такі слогани, як «куріння вбиває», і картинки, які попереджають про хвороби, вже застаріли: За словами міністра, курці вже десенсибілізовані до них. Він залишив відкритим питання про те, що саме має бути написано на окремих цигарках, але сказав, що Австралія – перша країна, яка вжила такого заходу.

Мінімізація залежності

Мета полягає в тому, щоб до 2030 року знизити рівень куріння, який нині становить дванадцять відсотків, до рівня, нижчого від п’яти відсотків. «Ми хочемо запобігти появі нікотинової залежності у цілого нового покоління». Для порівняння, за даними Федерального міністерства охорони здоров’я, у Німеччині курять 23,8 відсотка чоловіків та жінок віком від 18 років і старше.

На початку травня Батлер вже заявляв, що хоче вжити рішучих заходів проти електронних сигарет та заборонити імпорт усіх вейпів, не призначених для аптек. Крім того, з прилавків буде заборонено не тільки одноразові електронні сигарети, а й певні упаковки та ароматизатори.

Читайте також:  Лула да Сілва підтримав лідера Венесуели

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я