Тіло німецького альпініста доставлять до Катманди.

31

Відомий спортсмен-екстремал був знайдений мертвим у Гімалаях. Поки його дружина привселюдно прощається з ним, його тіло збираються вивезти з гори.

 

Тіло німецького альпініста доставлять до Катманди.

Після загибелі німецького альпініста Луїса Штіцінгера в Гімалаях рятувальні служби роблять спроби спустити його тіло з гори. Воно має бути доставлене літаком із другого висотного табору третьої за висотою гори світу, восьмитисячника Кангченджангу. Про це dpa повідомив Мінгма Шерпа, голова експедиційної компанії Seven Summit Treks, яка організувала його подорож. За його словами, тіло доставлять до столиці Непалу Катманду вже завтра.

Досвідчений гірський гід Штіцінгер із Фюссена вважався зниклим безвісти з четверга. Раніше 54-річний гід мандрував самотужки і без штучного кисню на 8586-метровій горі на кордоні між Індією та Непалом.

Штіцінгер – відомий гірський лижник. За його словами, спортсмен-екстремал вже катався на семи восьмитисячниках. У його походах іноді супроводжувала дружина Алікс фон Мелле, яка також є альпіністкою.

Скорбота та прощання

Дружина попрощалася з чоловіком на їхньому спільному акаунті в Instagram. «25 років поряд з тобою були найкращими у моєму житті. Дякую, що дозволив мені супроводжувати тебе у цей час», – написала фон Меллі сьогодні після підтвердження смерті знаменитого спортсмена. «Гори були твоїм і нашим життям». «Кангченджанга була твоєю великою мрією всього життя, яке ти так хотів здійснити. Твої очі світилися від захоплення, коли ти про це говорив».

Назва гори Кангченджанга походить з мови Тибету і означає «п’ять скарбниць великого снігу». Це одна з найменш відвідуваних високих гір – в основному тому, що до неї дуже важко дістатися, і багато експедиційних компаній і шерпи не хочуть працювати там через логістичні труднощі.

Читайте також:  Хеке сумнівається у верховенстві закону у ФРН

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я