Поліцейський вказує на проблеми у ніч злочину

11

Офіцер поліції зазначив слідчому комітету парламенту Гессена на проблеми в ніч расистського нападу в Ханау.

Було кілька проблем, наприклад, із поліцейською рацією, сказав у середу офіцер, який займався подальшими діями. Крім того, на місці не виявилося терміново необхідних фахівців для догляду за родичами. Він також повідомив про “нестачу інформації при одночасному потоці інформації”. За словами високопосадовця, в поліції багато що змінилося після нападу та критики її роботи.

19 лютого 2020 року 43-річний німець застрелив дев’ятьох людей і поранив ще шістьох у Ханау ввечері з расистських спонукань. Потім він убив свою матір і себе. Комітет має з’ясувати, чи не було упущень з боку влади у зв’язку з цим злочином.

Поліцейські мають «змінити перспективу

Фелікс Пашек, керівник штабного підрозділу з помилок та культури керівництва в Міністерстві внутрішніх справ Гессена, повідомив комітету, що робота із власними помилками та захист жертв були значно покращені. Було розроблено кілька концепцій, які наразі реалізуються. Зокрема, поліцейські мають «змінити свою точку зору», тобто поставити себе на місце людей, і виявляти «співчутливе співчуття». Пашек сказав про перевантажений виклик швидкої допомоги в ніч злочину, що, на його думку, “необхідно визнати, що сталася помилка”.

Загалом поліції нелегко вибачаються. Їх часто звинувачують у тому, що мають «менталітет вагонного поїзда». «Ми хочемо позбутися цього». Проте всеосяжна критика громадськості сприяє розвитку такого менталітету. Крім того, громадськість вимагає, щоб поліція була непогрішною, але це неможливо. Пашок також президент Головного поліцейського управління Західного Гессена, а раніше був віце-президентом Управління кримінальної поліції землі Гессен.

Це було передостаннє засідання Комітету. На заключному засіданні 7 липня останнім свідком буде Міністр внутрішніх справ Петер Бойт (ХДС).

Читайте також:  Ми маємо зробити німецьку демократію захищеною

Як сказав голова комітету, остаточний звіт обговорюватиметься на пленумі у грудні, тобто після парламентських виборів у штатах 8 жовтня. «Ми хочемо, щоб це делікатне питання не торкалося в період спекотної та схвильованої передвиборчої кампанії», – сказала Ванесса Гронеманн (Зелені). Парламентська група СДПН назвала це рішення скандальним.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я