Судовий процес має бути частково повторений

12

Верховний суд частково скасовує обвинувальні вироки щодо п’яти прихильників убивці 2020 року, посилаючись на помилки в юридичній інструкції.

Екстремізм – Напад у Відні: судовий процес має бути частково повторений

Судовий процес у справі про напад ісламістів у Відні у листопаді 2020 року має бути частково відновлено. Верховний суд (OGH) частково скасував обвинувальні вироки щодо п’яти прихильників стрільця після подання апеляції про скасування.

Згідно з заявою Верховного суду, було скасовано обвинувальні вироки за злочини, пов’язані з терористичним зв’язком та злочинною організацією. На думку Верховного суду, в юридичних інструкціях для присяжних було допущено помилку, а питання про винність чи невинність не було сформульовано досить конкретно.

Судовий процес у справі про напад, внаслідок якого загинули чотири особи та понад 20 отримали поранення, завершився у лютому 2023 року винесенням довічних вироків двом обвинуваченим та тривалих тюремних строків іншим. Вироки за скоєння терористичних злочинів у зв’язку з участю у вбивстві є остаточними. Вбивця було застрелено поліцією.

Новий судовий процес буде обмежено питанням про те, чи входили ці люди до терористичної групи та злочинної організації, йдеться у повідомленні.

Читайте також:  "Берлін ще не досяг межі заворушень"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я