Фізична активність підвищує концентрацію на роботі

134

Психологи з Університету Саймона Фрейзера дійшли висновку, що заняття фізичною активністю до або під час робочого дня зазвичай допомагають краще зосередитися на роботі. Результати дослідження опубліковані у журналі The Journal of Applied Psychology.

Вони також виявили, що на переваги фізичної активності впливала мотивація працівника до занять спортом та його інтенсивність.

«Ті, хто був мотивованішими зовнішніми чинниками, були більш сконцентровані на роботі після помірної фізичної активності, наприклад прогулянки. Ті, хто більш вмотивований внутрішніми чинниками (наприклад, люди, які люблять займатися спортом), виграли від інтенсивної фізичної активності», – пояснили вчені.

Це говорить про те, що людям із більшою внутрішньою мотивацією потрібні складніші тренування, щоб підвищити свою ефективність.

Автори роботи відібрали 74 особи, які працювали на чотирьох різних підприємствах. Вони працювали понад 32 години на тиждень, більше 20 годин спілкувалися з колегами, і мали два або три півгодинні тренування на тиждень. Усі працівники носили трекери для відстеження їхньої фізичної активності, вони також заповнили анкети з питаннями щодо їх мотивації займатися спортом, самоефективності та виснаження (зниження самодисципліни). Крім того, колеги учасників оцінювали їхню зосередженість на роботі.

Читайте також:  Чи можна знову кип'ятити воду в чайнику?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я