Росія хоче випробувати в Україні новітні танки “Армата”?

42

За даними британської розвідки у війні проти України, Росія хоче використовувати танки Т-14 “Армата”. Але використання цієї бойової машини пов’язане з більшим ризиком.

 

Росія хоче випробувати в Україні новітні танки “Армата”?

Москва розглядає можливість розміщення в Україні своїх новітніх основних бойових танків «Армата» Т‑14, повідомляють британські військові експерти. Про це йдеться у щоденному зведенні розвідданих про війну в Україні, яке надає Міністерство оборони в Лондоні. Згідно з оновленими даними, найсучасніші російські танки помітили на фотографіях на полігоні на півдні Росії, де війська готуються до відправки в Україну.

Можливе розгортання танків, які ще не надійшли на регулярну службу, є рішенням із високим ризиком, йдеться у заяві Великобританії. Розробка танка супроводжувалася труднощами і затримками, крім того, він більший і важчий за інші танки і тому може створити проблеми для ліній постачання.

«Якщо Росія і використовуватиме Т‑14, то здебільшого з пропагандистською метою. Обсяг виробництва, швидше за все, не перевищуватиме двозначного числа, і командири навряд чи довіряють цій машині на полі бою», – йдеться у службовій записці.

Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про хід війни проти України з моменту початку російської агресивної війни наприкінці лютого, посилаючись на дані розвідки. Таким чином, британський уряд хоче як протистояти російському наративу, так і утримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у цілеспрямованій кампанії з дезінформації.

.

Читайте також:  Війна в Україні 1 січня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я