Російські військові самі вербують ув’язнених

14

Міністерство оборони Росії наразі саме вербує ув’язнених для участі в агресивній війні проти України, повідомляє британська розвідка. Цілком імовірно, що лише у квітні 2023 року до 10 000 ув’язнених поповнять лави збройних сил, оголосило Міністерство оборони Великобританії.

«Ініціатива реалізується з початку року. Кампанія є частиною спроби збільшити кількість солдатів, уникаючи нової мобілізації, яка була б дуже непопулярна серед російської громадськості», заявили в Лондоні.

Раніше українські спецслужби повідомили про набір ув’язнених російським міністерством оборони. На думку українських експертів, ув’язнених, яким обіцяють помилування в обмін на службу, планується використовувати як «гарматне м’ясо» для запасних регулярних частин. Перевірити інформацію неможливо.

Раніше наймане угруповання «Вагнер» набирало нових бійців у російських в’язницях з літа 2022 року. Однак у ході суперечки з Міністерством оборони «Вагнер» втратив доступ до них.

З початку агресивної війни Росії проти України Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про перебіг війни, посилаючись на дані розвідки. Таким чином британський уряд хоче як протистояти російському наративу, так і утримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у дезінформаційній кампанії.

Читайте також:  2 людей загинули внаслідок вибуху ракети в Польщі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я