Російські війська завдали удару по Оріхову: є загиблі

12

Під час роздачі гуманітарної допомоги Росія атакувала українське місто, внаслідок чого загинуло кілька людей. Але обстрілявся не тільки Оріхів.

 

Російські війська завдали удару по Оріхову: є загиблі

Російські війська завдали удару по прифронтовому місту Оріхів на півдні України, внаслідок чого загинули щонайменше чотири мирні жителі, ще одинадцять отримали поранення.

У житловий квартал потрапила керована авіабомба під час роздачі гуманітарної допомоги, повідомив голова військової адміністрації Запорізької області Юрій Малашко на своєму каналі Telegram. За його словами, троє жінок віком від 43 до 47 років та 47-річний чоловік загинули миттєво.

Російські війська завдали 36 ударів по 10 населеним пунктам регіону. Населені пункти в основному зазнали ракетних та артилерійських обстрілів. Крім загиблих в Оріхові, було поранено 65-річного чоловіка в селі Новоданилівка. Село знаходиться у безпосередній близькості від лінії фронту.

Агресивна війна Росії проти України триває вже понад 16 місяців. За цей час російські війська неодноразово обстрілювали цивільні об’єкти, міста та селища. Організація Об’єднаних Націй офіційно зареєструвала понад 9 000 загиблих у ході конфлікту мирних жителів, але реальна кількість, ймовірно, набагато більша.

Читайте також:  Російська ракета пролетіла через польський повітряний простір

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :