Ремонт водогону “Горбаків-Рівне” завершено раніше терміну

83
Рівнеоблводоканал

Проте деякі споживачі ще мають проблеми з водопостачанням.

Минулого понеділка розпочалися ремонтні роботи на ділянці водогону “Горбаків-Рівне”, які повинні були тривати до 12 липня. Проте, ввечері 9 липня сталася аварійна ситуація на цій ділянці, що вимагала негайної ліквідації. Завдяки швидкій реакції працівників Рівнеоблводоканалу, аварію було усунуто і ремонтні роботи завершено раніше запланованого терміну, уночі 10 липня. Однак, деякі споживачі обласного центру все ще стикаються з проблемами водопостачання.

Андрій Грухаль, в.о. директора РОВКП ВКГ “Рівнеоблводоканал”, пояснив, що пошкодження на ділянці “Горбаків-Рівне” повністю виправлено, але для повної стабілізації тиску у водопровідних мережах потрібен певний час. Очікується, що сьогодні ввечері тиск у водопровідних мережах повністю нормалізується. Наразі проводиться промивка і дезінфекція водогону.

У підтримку мешканців, Рівнеоблводоканал отримав спеціальний транспорт від міської влади для оперативного постачання питної води. Пріоритетом є забезпечення водою медичних та соціальних установ.

Телефони підприємства Рівнеоблводоканал:

62-32-15, +380503754070.

Читайте також:  На Дубенщині трапилася смертельна ДТП: легковик зіткнувся з бензовозом

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я