Британська розвідка розповіла про кризу медицини у Росії

15

“Приплив військових втрат, ймовірно, вплинув на нормальне надання деяких російських цивільних медичних послуг, особливо у прикордонних районах з Україною”.

 

Британська розвідка розповіла про кризу медицини у Росії

Британська розвідка розповіла про вплив великої кількості жертв в агресивній війні проти України на медичне обслуговування у Росії. “Приплив військових втрат, ймовірно, вплинув на нормальне надання деяких російських цивільних медичних послуг, особливо у прикордонних районах з Україною”, – заявило Міністерство оборони в Лондоні. «Мабуть, що спеціалізовані військові госпіталі призначені для лікування поранених офіцерів».

Зважаючи на те, що з початку війни 24 лютого 2022 року в середньому в день гине 400 осіб, виникла криза постачання при наданні допомоги пораненим російським солдатам, йдеться в повідомленні. Міністерство процитувало слова начальника відділу бойової медицини оборонного підприємства «Калашников» про те, що до 50% загиблих можна було б врятувати за належного надання першої допомоги. Повільна евакуація поранених та неправильне використання бинтів були «одною з основних причин смертей та ампутацій, яких можна було уникнути», заявило міністерство, посилаючись на повідомлення ЗМІ.

Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про хід війни проти України від початку агресивної війни Росії, посилаючись на дані розвідки. Москва звинувачує Лондон у дезінформаційній кампанії.

Читайте також:  Більшість німців за переговори між Україною та Росією

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я