Міністр оборони анонсував зміни у роботі військкоматів: “Їх не потрібно боятися”

18
Олексій Резніков

Міністр оборони України, Олексій Резніков, оголосив про намір змінити підхід до роботи військкоматів та перетворити їх на сучасні ЦНАПи. Він заявив про це під час телемарафону, підкреслюючи необхідність реформування військового мобілізаційного системи.

Резніков висловив погляд, що “радянську спадщину” українських військкоматів необхідно кардинально змінити та зробити максимально цифровізованими. Він планує перетворити Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки на ЦНАПи, що надаватимуть послуги населенню швидко та зручно.

Основною метою реформи є перехід до контрактної армії, припинення закликів та створення професійної армії. Резніков підкреслив, що люди є найціннішим ресурсом та важливим капіталом для військових сил України.

Скандал із одеським військкомом Євгеном Борисовим

У контексті реформи військкоматів, згадано скандал, пов’язаний з одеським військкомом Євгеном Борисовим. Після звинувачень у хабарництві за видачу “білих квитків” замість мобілізації, розпочато перевірки в територіальних центрах комплектування. Виявлення розкішного маєтку та офісу в Іспанії родини Борисова підкреслило необхідність реформи та боротьби з корупцією у військкоматах.

Наразі, 9 липня, скандального військкома Одеської області було звільнено з посади. Обов’язки керівника виконує штатний заступник.

Реформа військкоматів, яку анонсував міністр оборони, має на меті створення ефективної та сучасної системи комплектування військових контингентів, забезпечення якісних послуг для громадян та вдосконалення роботи української армії.

Читайте також:  Суд виніс ухвалу у справі про катастрофу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я