Позиційна війна за Бахмут виснажує всіх

29

Британські спецслужби оцінюють напруженість у відносинах між російським урядом та російською приватною армією «Вагнер» як ознаку нестійкої ситуації у війні в Україні.

Ці конфлікти, деякі з яких розігруються публічно, дають зрозуміти, наскільки важко підтримувати достатній рівень особового складу та боєприпасів у ході нинішнього російського наступу, йдеться у щоденному зведенні Міністерства оборони Великобританії.

Глава групи Вагнера Євген Пригожин вже неодноразово критикував російське військове керівництво. За словами Пригожина, бійці “Вагнера” ​​блокували Бахмут, а тепер українські солдати, у свою чергу, намагаються оточити російські підрозділи та прорвати блокаду.

Пригожин: «Ми теж маємо виконувати свою роботу до кінця».

«Українські війська боротимуться за Артемівськ (російську назву Бахмута) до кінця, це очевидно. Ми також маємо робити свою роботу до кінця», – сказав Пригожин. Він знову вимагає від російського військового керівництва більше боєприпасів.

За словами британців, оборона Україною міста Бахмут, де триває запекла боротьба, послаблює сили обох сторін. У вихідні українці, ймовірно, змогли стабілізувати свою оборонну лінію після того, як російські війська проникли на північ міста.

Постачання, з іншого боку, стає все більш скрутним, оскільки важливі під’їзні шляхи були зруйновані, і українцям все частіше доводиться звертатися до брудних, неасфальтованих доріг для доставки вантажів.

З самого початку агресивної війни Росії проти України Міністерство оборони Великобританії щодня публікує оновлену інформацію про хід війни, посилаючись на дані розвідки. Це спосіб британського уряду протистояти російському наративу та тримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у дезінформаційній кампанії.

Читайте також:  Зернова угода: Україна передбачає її крах

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я