Три герої з Рівненщини приєдналися до Небесного війська

431
вічна пам'ять

На жаль, втрати серед українських захисників продовжують зростати, і ще три мужніх воїни з Рівненщини дали своє життя, захищаючи незалежність своєї країни. Максим Яковець з Дубровиці, Сергій Онищук з Рівного та Андрій Додик з Мирогощі віддали свої життя у боротьбі з окупантами. З глибоким сумом і скорботою ми прощаємося з цими героями. Вічна пам’ять і шана їм!

Максим Яковець, народжений і проживавший у місті Дубровиця, служив у Державній прикордонній службі. Як начальник ракетно-артилерійського відділення прикордонної комендатури швидкого реагування, він виконував свої обов’язки з великим професіоналізмом. На жаль, 5 липня він загинув, виконуючи свій бойовий обов’язок у Луганській області.

Максим Яковець

Сергій Онищук з Рівного також був справжнім героєм. Він відмовився від свого комфортного життя, щоб допомагати евакуйовувати людей з небезпечних районів, таких як Запоріжжя та Київ. А коли почув про жахи, які трапилися в Бучі, він негайно відправився в військкомат, готовий стати на захист країни. Він проходив навчання на полігоні і потрапив на Запорізький напрямок, де відбувався контрнаступ. 12 червня, під час наступальних дій поблизу села Мала Токмачка, він піддався артилерійському обстрілу і загинув.

Сергій Онищук

Андрій Додик з Мирогощі також виявився серед тих, хто віддав життя за свободу України. Він загинув 4 липня поблизу населеного пункту Іванівське у Бахмутському районі Донецької області. Його сім’я, батьки, дружина Інна та маленька донечка Софійка, залишилися вдячні й пишаються його відвагою та жертовністю.

Андрій Додик

Кожна з цих втрат є невимовним горем для рідних і близьких героїв. Але їх пам’ять буде жити в серцях українського народу, і ми завжди будемо пам’ятати їх мужність та самопожертву. Нехай земля буде легкою, а небо вічною обіймою для наших героїв!

Читайте також:  Кремль критикують після звільнення бійців "Азовсталі"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я