Різке зростання хворих на коронавірус у Китаї

73

Влада країни може знову обмежити імпорт та заборонити міжнародні авіарейси.

Різке зростання хворих на коронавірус в Китаї.  Фото: Robert Way/Shatterstock.com

Різке зростання хворих на коронавірус у Китаї викликає занепокоєння у влади країни. Вони не виключають обмеження імпорту та заборону на міжнародні авіарейси.

Різке зростання хворих на коронавірус у Китаї: вже 4 420 випадків

Китайська влада в неділю повідомила про найвищу кількість нових випадків зараження Covid-19 за шість місяців. Відразу після того, як Міністерство охорони здоров’я оголосило про збереження суворих коронавірусних обмежень.

За даними Національної комісії охорони здоров’я, у суботу в Китаї було зареєстровано 4420 нових випадків зараження Covid-19. Це на тисячу більше, ніж у п’ятницю, і найвищий показник із 6 травня.

Найбільше нових випадків зареєстровано в південному китайському місті Гуанчжоу: 66 осіб із симптомами і 1259 без симптомів, повідомила влада міста з населенням близько 19 мільйонів осіб. У Пекіні, столиці Китаю, плюс 49 хворих.

Незважаючи на те, що кількість випадків захворювання вкрай невелика за світовими стандартами, Китай дотримується так званої політики нульової терпимості до Covid-19, коли через кілька випадків зараження на карантин закриваються багатомільйонні міста і провідні підприємства. Такі жорсткі заходи діють у країні майже три роки. І вони вже серйозно вплинули на другу економіку світу. Зростання ВВП КНР впало майже вдвічі.

Китай дотримуватиметься політики нульової терпимості до коронавірусу

На прес-конференції представники охорони здоров’я підтвердили свою прихильність до підходу «динамічного усунення» вірусу, як тільки з’являються нові випадки зараження. Це розчарувало інвесторів, які минулого тижня повірили лідеру Китаю Сі Цзіньпіну, що коронавірусні обмеження поступово скасовуватимуться. Два тижні тому, після його переобрання на третій термін голови Комуністичної партії, вони влаштували розпродаж на китайському фондовому ринку і позбулися акцій більш ніж на 6 трильйонів доларів.

Читайте також:  Роботаксі Cruise призупинила роботу у всіх містах

Проте вже минулого тижня китайські фондові індекси злетіли на чутках про можливе послаблення заходів боротьби з Covid-19, а також повідомлення про скасування політики нульової толерантності.

«Заходи Китаю щодо боротьби з Covid-19 абсолютно правильні, а також економічні та ефективні. Ми продовжимо дотримуватися принципу, що життя людей завжди на першому місці», — заявив представник із контролю за захворюваннями Ху Сян.

Він також додав, що найближчим часом Китай знову може обмежити імпорт і міжнародні авіарейси, щоб запобігти попаданню коронавірусу ззовні.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я