Японія провела міжнародний огляд військового флоту

15

12 країн взяли участь у військово-морському параді у затоці Сагамі.

Японія провела огляд флоту

Через наростаючу геополітичну напруженість у Східній Азії морські сили самооборони Японії провели демонстрацію військово-морської техніки. Японія провела огляд морського флоту вперше останні 7 років.

Міжнародний огляд флоту: Японія та 12 інших країн взяли участь у військово-морському параді

У військово-морському параді у затоці Сагамі взяли участь близько 38 кораблів. Крім того, у повітрі пролетіло близько 30 літаків та гелікоптерів, які займаються відстеженням підводних човнів. Повідомляється, що на чолі всього флоту пройшов багатоцільовий есмінець типу «Ідзумо».

Військову техніку також представили інші країни. Наприклад, Австралія, США, Великобританія, Індія та Таїланд. Примітно, що участь у міжнародній перевірці флоту у Японії взяла Південна Корея. Як відомо, військово-морські відносини між країнами погіршились із грудня 2018 року. Тоді корабель Південної Кореї направив радар на японський військовий літак. Однак тепер, ймовірно, країни мають намір покращити міжнародні відносини.

Втім, прагнення Японії зміцнити відносини із союзниками викликане неспокійною політичною обстановкою у Східній Азії. Як відомо, нещодавно Північна Корея випустила рекордні 23 ракети у відповідь на повітряні навчання Сеула та Вашингтона. До того ж, Китай посилює тиск на Тайвань, висловлюючись проти будь-яких торгових ініціатив між США і Тайванем.

Японія провела міжнародний огляд флоту: Росію не запросили

Однак не всі країни взяли участь у військово-морському параді. Зазначимо, що представники КНР відхилили запрошення приєднатися до військово-морського параду цього року. Росія не була запрошена до участі через ситуацію в Україні.

Читайте також:  13 поліцейських та чиновників взято в заручники

Як заявив прем’єр-міністр Фуміо Кісіда, до кінця 2022 року Японія спільно з дружніми країнами сформує нову стратегію національної безпеки. Це допоможе державам зміцнити оборонний потенціал. А також бути готовими до будь-яких заяв країн, які порушують міжнародні правила та незаконно застосовують силу. Зокрема, Кісіда пообіцяв збільшити оборонний бюджет Японії приблизно на 2% від внутрішнього валового продукту.

Повідомляється, що прем’єр-міністр прийняв представників інших країн на кораблі «Ідзумо», а потім зустрівся із послом США Рамом Емануелем на борту авіаносця ВМС США.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я