Різанини в кільському поїзді можна було уникнути

24

Після нападу з ножем у регіональному поїзді федеральний міністр юстиції Марко Бушманн бачить проблему, крім іншого, у відсутності інформаційного обміну між владою. Він хоче покращити співпрацю між органами.

Бушман: різанини в кільському поїзді можна було уникнути

Міністр юстиції Марко Бушманн (СвДП) вважає, що різанини у кільському поїзді можна було уникнути. Справа передбачуваного нападника з ножем у Брокстедті – доказ того, що необхідно покращити обмін інформацією між правоохоронними органами та органами у справах іноземців. Бушманн повідомив газетам Funke Mediengruppe, що за фактом злочину було порушено справу про видворення Ібрагіма А. з країни. Однак необхідне за законом заслуховування цієї людини, очевидно, не відбулося, оскільки компетентний орган не вийшов на неї – навіть коли вона вже перебувала у попередньому ув’язненні за іншим обвинуваченням і, отже, під контролем органів прокуратури.

“Цього не повинно бути”, – критикує Бушман. «Особливо той, хто справді хизується своєю небезпекою, не має користуватися правом вийти з попереднього ув’язнення. Це абсурд”. Він сказав, що його міністерство внесло до департаментів юстиції земель пропозицію про те, як правоохоронні органи та органи у справах іноземців могли б тісніше співпрацювати, у тому числі для запобігання випадкам, подібним до того, що стався в Брокштедті.

«Треба щільніше спілкуватися»

Наприклад, у майбутньому органи у справах іноземців повинні інформуватися не лише про видачу та скасування ордера на арешт, а й про фактичне затримання чи звільнення відповідної особи. “Зокрема, необхідно буде вказати адресу центру тримання під вартою, а також адресу звільнення”, – пояснив Бушман. «Проведення слухань та подальших депортацій не повинно провалитися через те, що влада іноземців не поінформована про ці обставини».

Читайте також:  В Ірані стратили трьох учасників масових протестів

Ібрагім А. ймовірно поранив інших пасажирів ножем у регіональному поїзді з Кіля до Гамбурга 25 січня. Двоє молодих людей загинули, ще п’ятеро зазнали поранень, деякі з них – серйозні. Чи за тиждень до цього 33-річного хлопця було звільнено з-під варти в Гамбурзі. Влада обох федеральних земель – Гамбурга і Шлезвіг-Гольштейна – звинувачують одна одну в тому, як вчинили з передбачуваним злочинцем.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я