Мельник вимагає у Німеччини ВПС та ВМФ для України

31

«Нам потрібні військово-повітряні сили, нам потрібний військово-морський флот» – Київ знову звертається до уряду Німеччини з вимогами. Мельник має нову тезу: «Війна проти Росії не може бути виграна тільки на землі».

Мельник вимагає у Німеччини ВПС та ВМФ для України

Заступник міністра закордонних справ України Андрій Мельник вкотре мотивує уряд Німеччини. Він закликав уряд ФРН виявити «більше лідерства у підтримці України» проти російської агресивної війни. Мельник вимагає у Німеччини військово-повітряний та морський флот для України. “Для Німеччини настав час зробити те, що було проголошено, а саме зіграти роль лідера”, – сказав Мельник у програмі Morgenmagazin на каналі ZDF. «Цього чекають багато партнерів у Європі та світі», сказав він.

Колишній посол України повторив свій заклик до уряду Німеччини поставити бойові літаки та підтримати військово-морські сили на додаток до 14 танків Leopard 2: «Нам потрібні військово-повітряні сили, нам потрібен військово-морський флот». Німеччина може допомогти з винищувачами, такими як Eurofighter і Tornado, сказав він. “Зрештою, війна проти Росії не може бути виграна тільки на землі”, додав він. Уряд Німеччини досі відмовлявся від постачання винищувачів Україні.

Лідери парламентських фракцій ХДС/ХСС продовжують виступати проти постачання західних винищувачів

Керівництво парламентської групи ХДС/ХСС знову відкинуло постачання винищувачів на даний момент. “Хоча в середньостроковій перспективі нічого не можна виключати”, – сказав парламентський секретар членів бундестагу від ХДС/ХСС Торстен Фрай (ХДС). Однак нині він не бачить потреби у таких постачаннях до Києва.

“Необхідно зробити все необхідне, щоб підтримати Україну в її оборонній боротьбі проти російської агресії”, – сказав Фрей. Він знову розкритикував рішення світлофорної коаліції про постачання бойових танків «Леопард» з Німеччини, назвавши його занадто запізнілим. Їх не можна було “розгортати від одного дня до іншого”. На думку Фрея, раніше рішення дозволило б Україні краще захистити свій фронт, особливо у зв’язку з поставкою бойових машин піхоти Marder, яка також була схвалена.

Читайте також:  Військові ЗСУ пройшли навчання системам NASAMS у ФРН

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я