Rheinmetall знову отримав замовлення на танки для України

18

До кінця липня буде відвантажено і партію з 10 тисяч патронів для зенітного танка Gepard.

 

Rheinmetall знову отримав замовлення на танки для України

Виробник зброї Rheinmetall отримав нове замовлення: він готує танки для постачання в Україну. У вівторок на своєму виробничому майданчику в Унтерлюс (Нижня Саксонія) компанія оголосила про отримання замовлення від Федерального міністерства оборони на 20 бойових машин піхоти Marder. Машини мають бути поставлені в країну, яка зазнає нападу з боку Росії, до кінця липня.

40 Marder вже були поставлені, 20 з них з запасів Rheinmetall і 20 з запасів Бундесверу. Крім того, Rheinmetall пропонує ще 60 Marder, які ще потрібно відремонтувати.

Marder використовується Бундесвер з початку 1970-х років. Поступово він замінюється наступником – танком Puma. Для України Rheinmetall переобладнає старі танки, щоб вони були придатні для використання на передовій.

Також до кінця липня буде відвантажено першу партію з 10 тисяч набоїв калібру 35 міліметрів для зенітного танка Gepard, який терміново необхідний Україні. Загалом Rheinmetall має контракт на постачання 300 тисяч патронів. Rheinmetall також хоче виробляти транспортні танки Fuchs у східноєвропейській державі.

Читайте також:  Шойгу попередив Захід про заборонені бомби Києва

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я