Rheinmetall поставить в Україну безпілотники

22
бпла luna

Йдеться про розвідувальні безпілотники “Luna NG”, які не нестимуть озброєння.

Після боєприпасів, танків, засобів ППО і військових вантажівок виробник озброєнь Rheinmetall поставить в Україну і безпілотники. Відповідне замовлення вже розміщено, повідомив у неділю представник компанії в Дюссельдорфі. Раніше про це повідомила газета “Bild am Sonntag”. Поставка буде здійснена до кінця року; обсяг замовлення він не уточнив.

Йдеться про розвідувальні безпілотники “Luna NG”, які не будуть озброєні. Вони можуть здійснювати польоти на відстань до кількох сотень кілометрів і перехоплювати або глушити комунікації противника. Також будуть поставлені вантажні автомобілі, які використовуються для наземного транспорту.

Замовлення надійшло від уряду Німеччини, який таким чином підтримує країну, що зазнає нападу з боку Росії. Найбільший німецький виробник озброєнь, чиї портфелі замовлень повні як ніколи, вже поставив велику кількість військової техніки або працює над нею. Нещодавно стало відомо, що вона купила у бельгійської компанії старі танки Leopard і хоче переобладнати їх таким чином, щоб близько 30 з них були придатні для фронту. Rheinmetall також хоче безпосередньо підписати контракт із Києвом про будівництво в Україні заводу з виробництва бойових танків.

Читайте також:  Політолог поговорив про відносини Росії та Казахстану

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я