Rheinmetall обслуговуватиме зброю Заходу в Україні

15

Виробник зброї Rheinmetall створює в Румунії центр технічного обслуговування та логістики для танків, гаубиць та військових машин, що поставляються Заходом для оборони України. Rheinmetall обслуговуватиме зброю Заходу: Сервісна станція в Сату-Марі, неподалік румунсько-українського кордону, має розпочати роботу вже у квітні, повідомив представник компанії Deutsche Presse-Agentur у понеділок.

Згідно з Rheinmetall, центр технічного обслуговування відіграватиме центральну роль у підтримці оперативної готовності західних бойових систем, що використовуються в Україні, та забезпеченні їхньої матеріально-технічної підтримки. У центрі можуть обслуговуватися бойові танки, такі як Leopard 2 та британський Challenger, а також самохідні гаубиці, бойові машини піхоти, броньовані транспортні машини та військові вантажівки.

Крім того, у майбутньому в Сату-Марі обслуговуватимуться бойові машини сил НАТО, а також їх логістичні транспортні засоби.
Генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер сказав: «Для нас у Rheinmetall є головним завданням надати найкращу підтримку силам НАТО та Україні у цій критичній ситуації».

У червні 2022 року Rheinmetall та його партнерська компанія KMW вже створили аналогічний центр технічного обслуговування в Йонаві, Литва, неподалік міста Рукла, для забезпечення всебічної матеріально-технічної підтримки бойових машин литовських та інших сил НАТО, розміщених у країнах Балтії.

Читайте також:  "Москва заманює іммігрантів із Азії"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я