Лаутербах турбується про своїх дітей

19

Федеральний міністр охорони здоров’я Карл Лаутербах переймається своїми дітьми після погроз з боку рейхсбюргера. «Я дуже добре захищений. Але це впливає на моє життя, і я хвилююся за своїх дітей», – сказав політик СДПН в інтерв’ю газеті «Rheinische Post» (Online Friday).

У квітні 2022 року «громадяни Рейху» нібито планували теракти із застосуванням вибухівки та викрадення федерального міністра охорони здоров’я. У ході загальнонаціональних обшуків було заарештовано чотирьох людей.

Міністр охорони здоров’я: небезпека від «громадян Рейху» недооцінюється

Лаутербах сказав, що спочатку недооцінив небезпеку, яку представляли «рейхсбюргери». «Кілька років тому я взагалі не знав громадян Рейху. Тоді я думав, що це кілька безневинних божевільних. Сьогодні я знаю, що ці люди – небезпечні терористи, багато хто озброєний», – сказав міністр.

Громадяни рейху не визнають Федеративну Республіку Німеччина як держава. Вони заявляють, всупереч істині, що німецький історичний рейх продовжує існувати і сьогодні. Послідовники заперечують сучасні демократичні та конституційні структури, такі як парламент, закони чи суди. Вони не хочуть сплачувати податки, внески до фонду соціального страхування чи штрафів.

7 грудня Федеральна прокуратура заарештувала 25 осіб у ході великого рейду на місці злочину. Обвинувачені, серед яких колишні офіцери та поліцейські, а також колишній член парламенту від AfD, звинувачуються у плануванні повалення держави.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я