За рік у Рівненській обласній лікарні допомогу отримали більше півтисячі військових

13

Робота в надзвичайних умовах, лікування поранених та створення медичного гуманітарного хабу. У Рівненській обласній лікарні підсумували 2022-й рік.

Роботу в умовах воєнного стану та основні виклики року обговорили на підсумковій нараді за участю першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна.

«Медики обласної лікарні за будь-яких умов професійно та безстрашно виконують свою роботу. Адже цілодобово дбають про поранених і хворих, зберігають життя тисячам наших людей. Загалом від початку повномасштабного вторгнення за медичною допомогою звернулися більше 500 військовослужбовців ЗСУ. У воєнних реаліях в закладі почали лікувати нові травми», – зазначив Сергій Подолін.

Для лікування пацієнтів зі складними пораненнями лікарям потрібен був новий досвід . Тож для медичного персоналу проводили навчання, як надавати допомогу в умовах воєнного часу. Його організували спільно із ЕМД, ДСНС, Всеукраїнською радою реанімації та за участі міжнародних фахівців.

Також медзаклади обслуговували переселенців. Так, за цей час надано медичну допомогу 2643 внутрішньо переміщеним особам. Із них амбулаторно лікувалися 2007 осіб, стаціонарно – 636.

Тим часом 11 працівників медзакладу служать у ЗСУ. Серед них 5 лікарів, 3 медичні сестри та 3 з інших категорій. Окрім того, лікарня працевлаштувала 72 працівники з числа ВПО, з них 92% – це медичний персонал.

За сприяння Рівненської обласної військової адміністрації з перших місяців повномасштабного вторгнення в лікарні діє медичний гуманітарний хаб.

За цей час до його роботи залучено більше 40 волонтерів з числа працівників лікарні, облаштовано 12 складів. Також прийнято та розподілено більше 1000 тонн лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів гігієни та продуктів харчування. А на передову укомплектовано та передано більше 10 тисяч тактичних аптечок.

Під час підсумкової наради кращі працівники медзакладу отримали нагороди.

Читайте також:  Що робити, щоб був мобільний зв'язок?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я