Шакіра прощається з Барселоною

41

Шакіра підбиває остаточну межу: після закінчення її шлюбу настав час для «нового розділу».

 

Шакіра прощається з Барселоною

Колумбійська співачка Шакіра (Waka Waka, Hips Don’t Lie) зворушливо попрощалася зі своїм приймальним містом Барселоною. «Сьогодні ми починаємо новий розділ», – написала 46-річна співачка у своєму Instagram.

Вона оселилася у Барселоні, щоб дати своїм дітям стабільність. Тепер вона хоче шукати цю стабільність у іншому куточку світу. У Барселоні вона дізналася, що «дружба, безперечно, триває довше, ніж кохання».

Шакіра багато років жила зі своєю родиною у Барселоні. До минулого року вона була разом із футболістом Жераром Піке, який грав за ФК «Барселона» до завершення своєї кар’єри у листопаді 2022 року. Після дванадцяти років стосунків пара розлучилася минулого року. У поп-суперзірки та чемпіона світу з футболу двоє спільних дітей. За її власними даними, співачка постійно мешкає в Барселоні з 2015 року.

За звинуваченням у ухиленні від сплати податків суддя в Барселоні офіційно відкрив процес проти Шакіри у вересні 2022 року. Прокуратура вимагає засудити Шакіру до тюремного ув’язнення терміном на вісім років і два місяці, а також штрафу в розмірі 23,8 мільйона євро. Артистка неодноразово заявляла про свою невинність. Її звинувачують у ухиленні від сплати податків на загальну суму близько 14,5 мільйонів євро у період з 2012 до 2014 року.

Читайте також:  У Єгипті розпочалася Конференція ООН щодо зміни клімату

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я