ПВК Вагнера вербує ув’язнених з ВІЛ та гепатитом С

15

Згідно з повідомленнями британського міністерства оборони, їх збираються використовувати для будівництва укріплень.

ПВК Вагнера вербує в'язнів

Євген Пригожин знизив вимоги до кандидатів на прийняття до лав найманців, які воюватимуть в Україні. Про це повідомляє у своєму щоденному аналітичному зведенні розвідка Британії. Тепер ПВК Вагнера вербує ув’язнених із ВІЛ та гепатитом С, а також іншими серйозними захворюваннями.

ПВК Вагнера вербує ув’язнених, що говорить про зниження боєздатності підрозділів найманців

Аналітики британського Міністерства оборони вважають, що підрозділи найманців Вагнера вже не відіграють такої помітної ролі у бойових діях, як це було раніше.

У конфліктах інших країнах, де найманці брали участь раніше, їх підрозділи зберігали високі стандарти відбору особового складу. Стати бійцем у ПВК Вагнера могли лише підготовлені люди, найчастіше колишні військові регулярної армії Росії.

Проте засновник ПВК Вагнера Євген Пригожин цього тижня розмістив в інтернеті повідомлення, в якому визнав зниження стандартів під час відбору людей. Тепер стати членом приватної військової компанії можуть навіть серйозно хворі люди, зокрема зі СНІДом та гепатитом С.

Фахівці із оборонного відомства Великобританії вважають, що ці люди виконуватимуть допоміжні функції. Зокрема, брати участь у будівництві так званої лінії Вагнера. Нагадаємо, що Пригожин раніше згадував плани створення оборонних споруд завдовжки 200 км для відображення потенційних зовнішніх атак на Росію.

ПВК Вагнера вербує ув’язнених, а політичне керівництво звинувачує Великобританію в атаках у Севастополі

Поки британські розвідники аналізували ситуацію із ПВК Вагнера, російське керівництво звинуватило Велику Британію в участі в атаці на Севастополь. Нагадаємо, що вранці 29 жовтня в бухті Севастополя були атаковані військові кораблі Чорноморського флоту РФ, що стоять там.

Читайте також:  Зеленський просить Ізраїль допомогти Україні системами ППО

Російські експерти вважають, що для цього були використані безпілотні надводні апарати, а сама атака велася під керівництвом «британських фахівців».

Міноборони Британії категорично спростовує доводи Росії, а також спроби звинуватити Велику Британію у підриві трубопроводів “Північний потік”. Представники британського військового відомства заявили, що історія повністю вигадана та називає її «брехнею епічного масштабу».

Таким чином, вважають британські військові, РФ намагається відвернути увагу від незаконного вторгнення до України.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :