ПВК “Вагнер” стає активнішим

11

24 червня бійці армії Вагнера спробували підняти повстання проти керівництва Росії. Це не вдалось. Чим вони зараз займаються?

 

Лондон: ПВК «Вагнер» стає активнішою

За оцінками британських фахівців, через три тижні після короткочасного заколоту найманців проти російського військового керівництва ПВК «Вагнер» стає активнішим. Після заколоту 24 червня для російського апарату безпеки розпочався період розгубленості та переговорів, заявили у Міністерстві оборони у Лондоні. За останні кілька днів, за його словами, поступово сформувалася тимчасова угода щодо майбутнього угруповання.

З суботи «принаймні невеликий контингент» бійців «Вагнера» прибув у табір у Білорусії, написали британці у своєму щоденному оновленні у Twitter.

Водночас деякі групи, близькі до Вагнера, відновили свою активність у соціальних мережах. За їх словами, основна увага приділялася висвітленню діяльності групи в Африці. «Зважаючи на недавні заяви російських офіційних осіб, держава, швидше за все, готова змиритися з зусиллями Вагнера щодо збереження своєї великої присутності на континенті».

З моменту початку агресивної війни Росії проти України Міністерство оборони Великобританії щодня публікує оновлену інформацію про перебіг воєнних дій, посилаючись на дані розвідки. Москва звинувачує Лондон у дезінформаційній кампанії.

Читайте також:  Зеленський знову проситься до НАТО

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я