Путін запропонував припинити вогонь – Київ відмовився

31

Кремлівський лідер Володимир Путін закликав припинити вогонь на час православного Різдва. Київ назвав це “лицемірством”. Екс-президент Росії Медведєв у відповідь жорстко пройшовся не лише з українських політиків.

Після того, як Київ відмовився від припинення вогню, запропонованого президентом Володимиром Путіним на православне Різдво, екс-президент Росії Дмитро Медведєв став критикою українських політиків.

«У свиней немає ні віри, ні вродженого почуття подяки. Вони розуміють лише грубу силу і з вереском вимагають їжі від своїх господарів», – написав заступник голови Ради безпеки Росії у своєму Telegram-каналі у п’ятницю. У тому ж посланні 57-річний політик став критикою на міністра закордонних справ Німеччини Анналену Баєрбок.

«Неосвічена Баєрбок» та інші

За словами Медведєва, російське керівництво простягло українцям «руку християнського милосердя». За його словами, відмова була почасти тому, що Захід не допустив різдвяного перемир’я. «Навіть неосвічена карга Баєрбок та низка інших наглядачів у європейському свинарнику примудряються блекати про неприпустимість припинення вогню», – написав Медведєв.

Київ відмовився: екс-ліберал Медведєв розлючений

Цей політик, який колись вважався щодо ліберальним, від початку агресивної війни Росії проти України своїми заявами вирізняється серед прихильників жорсткої лінії щодо Заходу.

Історія про перемир’я

У четвер Путін наказав про 36-годинне припинення вогню з полудня п’ятниці до півночі суботи – часу святкування православного Різдва. Київ відмовився. Вперше Москва ініціювала таке припинення вогню для фронту. Досі воно мало локальний характер, наприклад, для обміну полоненими. Раніше минулого року Кремль у свою чергу відхилив пропозицію про припинення вогню на православний Великдень.

Наразі Київ відкинув вимоги про припинення вогню як «лицемірство». Бербок критикувала припинення вогню як недостатнє і закликала Росію вивести війська задля досягнення миру.

Читайте також:  Російські безпілотники атакували Україну

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я