“Вона моя дочка”. Антоніо Бандерас не називає Дакоту Джонсон падчеркою

896

Дакота Джонсон виросла в оточенні кохання. Крім мами та тата, яким вдалося зберегти теплі стосунки після розриву, у її житті з’явився ще один батько: вітчим Антоніо Бандерас. Саме він колись відкрив їй світ кіно та показав, що означає жити з іспанською пристрастю. Добившись успіху у своїй професії, Дакота завжди дякує своєму «бонусному татові» за підтримку. І ці трепетні стосунки, які зберігають Дакота Джонсон і Антоніо Бандерас як вітчим і падчерка, викликають симпатію навіть у найзапекліших циніків.

«Бонусний тато»: Дакота Джонсон та Антоніо Бандерас

«Я родом із багатошлюбної родини, і мені дуже пощастило. У мене є “бонусний тато”, який, як я зрозуміла з часом, насправді є одним із найвпливовіших людей у ​​всьому моєму житті», – Якось сказала Дакота Джонсон про Антоніо Бандераса. Іспанський актор познайомився з мамою Дакоти Мелані Гріффіт на зйомках фільму “Двоє”. Їхнє рішення бути разом було блискавичним. На той момент у Гріффіт вже було двоє дітей від попередніх стосунків.

Антоніо Бандерас зміг стати справжньою частиною сім’ї. За словами зірки, діти бачили, як він з обожненням ставиться до їхньої матері. І згодом вони стали бачити у ньому другого батька. Бандерасу навіть ласкаве прізвисько вигадали: «Папоніо» як суміш слів «тато» та «Антоніо». Дакота Джонсон каже, що вітчим вніс у їхнє розмірене життя трохи іспанського божевілля. Але, найголовніше, він навчив дітей дисципліни.

1996 року сім’я відсвяткувала народження ще однієї дочки Стелли. Бандерас, який ще недавно був бездітним, став батьком трьох дітей одразу. Крім того, незабаром він зіткнувся зі складнощами підліткового віку. Як і всі підлітки, Олександр і Дакота вимагали свободи, але вітчим був непохитний. У цей момент актор зрозумів, що його робота не в тому, щоб бути їхнім другом, а в тому, щоб охороняти їх.

Читайте також:  Чому Дрю Беррімор не дарує своїм дітям подарунки на Різдво

Популярність Антоніо Бандераса та Мелані Гріффіт була ще однією складністю, яку треба було подолати. Їхній син та молодша дочка не витримували уваги публіки. Але Дакота була іншою: вона швидко прийняла своє становище завжди бути в центрі уваги. Антоніо захоплювався мудрістю падчерки.

Путівник світом кіно

Бандерас першим помітив акторський талант юної Дакоти. У 1999 році він запросив її знятися у фільмі «Божевільні в Алабамі», режисером якого він був сам. У сценарії дівчина мала лише кілька рядків, але вона настільки серйозно ставилася до своєї роботи, що вимагала репетитора з акторської майстерності.

Джонсон згадує, що працювати на одному знімальному майданчику з матір’ю та вітчимом було неймовірно весело. Єдине, що засмучувало юне обдарування, — це те, що їй доводилося доглядати Стелу, яка на той момент була зовсім маленькою.

Талант передається у спадок? Навряд, хоча окремі його компоненти цілком можуть. Дакота каже, що силу та гідність вона успадкувала від бабусі, а гумор – від матері. Вона навчилася повазі від свого біологічного батька, але все живе і яскраве в ній, здається, походить від вітчима. Завдяки йому вона навчилася розуміти іспанську мову та полюбила фламенко та хамон.

Більше того, Джонсон вважає вітчима одним із найбільших акторів сучасності. Вона зрозуміла це тільки коли стала дорослою і повністю поринула в професію. А головне в Бандерасі, за словами Дакоти, те, що він ніколи не втомлюється самовдосконалюватись.

Саме Бандерас відкрив падчериці магію кіносвіту. Антоніо якось сказав про Дакота: «Вона моя дочка, я кохаю її. Я був з нею на плечах, мандруючи всім світом». Так, він наполягає на тому, щоб називати її своєю дочкою, і пишається її успіхом так само, якби вона була його рідною дитиною. Коли акторка лише прославилася, він поділився своєю професійною думкою про її талант. Бандерас заявив, що вона багатогранна артистка, їй просто потрібна була можливість показати це.

Читайте також:  Чим здивували фанатів свіжі фото Шайло та Захари Джолі-Пітт

Вони все ще сім’я

Майже 20 років Антоніо та Мелані були у шлюбі. Але оголосили про розлучення у 2014 році. Подружжя стверджувало, що розлучалося в коханні та дружбі. Подібні фрази часто використовують знаменитості після розриву стосунків. Але для цієї пари це були пусті слова. Вони справді залишилися разом як родинапродовжили зустрічатися, щоб поговорити чи відзначити свято.

Антоніо каже, що, дивлячись на їх з Мелані дітей, він точно розуміє, що не дарма вони з колишньою дружиною прожили разом стільки років. Це напевно того варте. Під час одного із заходів на червоній доріжці Бандераса запитали, як він зараз ставиться до своєї колишньої дружини. Актор без вагань відповів: «Я любитиму цю жінку до кінця життя».

Розлучення не вплинуло на стосунки Бандераса з дітьми. Вони часто зустрічаються у повсякденному житті разом гуляють і супроводжують один одного на червоних доріжках. Вони також присвячують один одному зворушливі промови під час отримання кінонагород.

У 2019 році Антоніо був нагороджений Голлівудською кінопремією за роль у фільмі «Біль та слава». Коли Дакота вручила йому статуетку, він присвятив перемогу своїм двом дочкам. «Я хочу присвятити це двом людям, яких я люблю. Одна людина тут – Дакота. Ти завжди називаєш мене татом і продовжуєш це робити. Мені це подобається! Ви не уявляєте, як я це люблю!

Сьогодні Дакота стала успішною, а отже, вона завжди зайнята. У графіках акторів не просто знайти місце один для одного, і все ж таки Антоніо знає, коли точно знову побачить падчерку. Сімейні свята вони завжди відзначають разом і не мають наміру порушувати традиції.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я