Анексовані території дорого обійшлися Москві

31

Території на сході України, анексовані Росією, порушуючи міжнародне право, дорого обійдуться Кремлю, вважають британські урядові експерти. Про це йдеться в оновленій розвідувальній інформації Міністерства оборони Великобританії про війну в Україні.

Згідно з оновленими даними, Луганськ та Донецьк, які російське керівництво називає народними республіками, вже якийсь час є фінансовим тягарем для Москви. Вони були включені до складу Російської Федерації у вересні на фіктивних референдумах, які не були визнані у всьому світі; на рубежі року сепаратистські ополчення двох територій також було включено до складу регулярних збройних сил Росії.

«Тепер, коли Кремль відкрито взяв на себе зобов’язання підтримувати їх, вони будуть серйозним політичним, дипломатичним і фінансовим тягарем для Росії, який надовго виходить за рамки нинішньої фази конфлікту», – йдеться у заяві по двох територіях.

Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про хід війни проти України з моменту початку російської агресивної війни наприкінці лютого, посилаючись на дані розвідки. Таким чином, британський уряд хоче і протистояти російському наративу, і втримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у цілеспрямованій кампанії з дезінформації.

Читайте також:  На пропалестинській демонстрації поранено трьох поліцейських

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я