Південна Корея вивчає аварійну північнокорейську ракету

24
Південна Корея вивчає аварійну північнокорейську ракету: Приблизно через два тижні після її аварії при запуску розвідувального супутника, військові Південної Кореї виявили великий фрагмент уламків. Циліндричну частину було вилучено з Жовтого моря вчора ввечері, оголосив генеральний штаб у Сеулі.

Імовірно, це другий ступінь північнокорейської ракети-носія “Чолліма-1”. Відповідно до повідомлень південнокорейських радіостанцій, її довжина становить дванадцять метрів. Деталь мала бути доставлена ​​на берег військово-морської бази для спільного аналізу з американськими експертами.

Південна Корея сподівається, що розслідування надасть додаткову інформацію про стан північнокорейських ракетних розробок. Технологія космічних ракет та військових ракет далекої дії майже не відрізняється.

Пошук продовжується

Північна Корея визнала технічну несправність після запуску 31 травня. За словами Пхеньяна, ракета мала вивести в космос перший із його власних супутників для військової розвідки. Ракета впала у воду приблизно за 200 кілометрів на захід від південнокорейського острова Ечхон. Військові Південної Кореї вже тоді заявили, що дістали з води об’єкт, який, ймовірно, належав ракеті. Пошук інших частин має тривати навіть після останнього виявлення.

США та їхні союзники Південна Корея та Японія засудили запуск ракети. Вони звинуватили Північну Корею у використанні технології безпосередньо пов’язаної з її програмою балістичних ракет. Резолюції ООН забороняють Північній Кореї, яка вже провела кілька ядерних випробувань, запускати балістичні ракети будь-якої дальності. Залежно від конструкції, такі ракети можуть бути оснащені ядерною боєголовкою.

Читайте також:  Союзні політики в Бундестазі публічно освідчуються в коханні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я