В Індії та Пакистані вирує циклон

24

Циклон «Біпарджою» досяг материкової частини Індії минулої ночі із сильним вітром та дощем. Наразі надходять перші повідомлення про загиблих та руйнування.

 

В Індії та Пакистані вирує циклон

В Індії та Пакистані вирує циклон: ураган «Біпарджою» забрав життя щонайменше одну людину в Пакистані та двох людей в Індії. Про це повідомили служби боротьби зі стихійними лихами в обох країнах. В Індії у постраждалому штаті Гуджарат постраждали 23 особи. На кадрах місцевого телебачення показали повалені дерева та пошкоджені стовпи електропередач, що призвело до відключення електроенергії у кількох районах Гуджарату. Сильний дощ продовжиться і у п’ятницю.

У Пакистані у південній провінції Сінд протягом ночі також пройшли сильні дощі, які пошкодили дерева та стовпи електропередач. Міністр зміни клімату Пакистану Шеррі Рехман у прямому ефірі розповіла про десятки пошкоджених будинків. Однак у мегаполісі Карачі інтенсивність шторму виявилася менш сильною, ніж побоювалися з порівняно помірними опадами, згідно з даними місцевого управління боротьби зі стихійними лихами.

Циклон досяг материкової частини Індії у четвер увечері із сильним вітром та дощем. За даними індійського метеорологічного управління, швидкість вітру досягала 140 кілометрів на годину. У Пакистані шторм обрушився на материк близько півночі і досі дме зі швидкістю 80 кілометрів на годину над регіонами, за даними Пакистанського метеорологічного інституту. Раніше понад 100 000 людей було евакуйовано та приховано у прибережних районах обох країн.

Індія та Пакистан постійно стикаються з циклонами. У всьому світі інтенсивність таких штормів збільшується через зміну клімату.

Читайте також:  Немає планів щодо зниження зростання доходів громадян

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я